top of page

Badania DNA anonimowe

Możliwe jest również anonimowe wykonanie badania - w tym przypadku nie są rejestrowane dane osób, od których pobrano próbki DNA (próbki te są zanonimizowane i określane jako “próbka A” i “próbka B”).

Materiałem biologicznym z jakiego uzyskujemy DNA standardowo wykorzystywanym jest wymaz z wewnętrznej strony policzka osoby poddawanej badaniu, ewentualnie krew włośniczkowa. Ponadto, przyjmujemy do badań tzw. “mikroślady” - czyli materiał biologiczny znajdujące się np. na przedmiotach codziennego użytku. Lista przyjmowanych mikrośladów: szczoteczka do zębów, guma do żucia, smoczek, używana chusteczka higieniczna, niedopałek papierosa, pasek od glukometru, używany plaster, obcięte paznokcie.

JAKO JEDYNE LABORATORIUM W POLSCE NIE POBIERAMY DODATKOWEJ OPŁATY ZA BADANIE MATERIAŁU BIOLOGICZNEGO W POSTACI MIKROŚLADU.

Wynik testu może wykluczyć ojcostwo z 100% pewnością lub potwierdzić je z pewnością powyżej 99,9999% (prawdopodobieństwo graniczące z pewnością).

Test na ojcostwo i pokrewieństwo, 24 markery genetyczne, 2 osoby, 2 x wymaz (kod badania 900) oraz test na ojcostwo i pokrewieństwo, 24 markery genetyczne, 3 osoby, 3 x wymaz (kod 902) można kupić również w formie wysyłkowej w e-Sklepie Diagnostyki. Więcej informacji jest dostępnych tutaj.

Badanie obecne jest również w stacjonarnej ofercie badań - placówki, które pobierają materiał do testu na ojcostwo znajdziesz tutaj.

Wszelkie informacje dotyczące badania można uzyskać pod numerem telefonu: 785 122 862.

900

Test DNA na ojcostwo, 24 markery genetyczne, 2 osoby (domniemany ojciec, dziecko)

901

Test DNA na ojcostwo, 24 markery genetyczne dodatkowa osoba np. drugie dziecko

902

Test DNA na ojcostwo, 24 markery genetyczne, 3 osoby (domniemany ojciec, dziecko, matka)

Badanie wykonywane jest w laboratorium poza strukturami podmiotu leczniczego. Badanie jako niesłużące bezpośrednio celom medycznym nie jest objęte zwolnieniem z VAT. Prezentowana cena to cena wraz z podatkiem VAT.

bottom of page